زندگی امروز را با گروه مشاورین ادلان به فردایی زیبا مبدل کنید...

دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش پرسنل برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این خدمات بیافزاییم، پس در این راه ما را یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و با آرزوی فردایی بهتر برای شما.
گروه مشاورین املاک آدلان به واسطه سابقه عملی طولانی در امر خرید و فروش املاک  با بهره گیری از مشاورین و متخصصین املاک خود، بهترین و خوش ساخت ترین املاک اختصاصی خو را به شما معرفی خواهد کرد.

اگر قصد خرید ملک در قبرس را دارید اگر به دنبال سرمایه گذاری مناسب و پرسود را دارید، اگر قصد زندگی همراه با آرامش را دارید ما به صورت بی وقفه آماده خدمات رسانی، مشاوره، و خرید ملک رویایی برای شما هستیم.

مصطفی نظری

مدیر فروش و بازرگانی
90-533-848-6791+

کارشناسان

905391157070+
905391167070+
0 ملک
فروش ماهانه
0 بازدید
تعداد بازدید
0 ملک
تعداد املاک

نمایندگان انحصاری ما

با بهترین مشاورین املاک آدلان در خدمت هموطنان عزیز هستیم

0 تا 100 مراحل خرید ملک در قبرس شمالی

تعیین هدف

 مشخص کردن هدف از خرید ملک در قبرس شمالی  جهت سرمایه گذاری و ارزش افزوده یا جهت واگذاری به صورت اجاره ملکی و یا برای زندگی در قبرس شمالی 

خرید بلیط

دریافت مشاوره رایگان از مشاورین آدلان در جهت انتخاب درست مقصد برای مهاجرت هماهنگی با کارشناسان آدلان برای تاریخ بلیط و خرید بلیط

پرداخت دپوزیت

پرداخت مبلغ 1000 پوند انگلستان به عنوان دپوزیت (بیعانه) جهت رزرو واحد و ارسال دعوتنامه و قرارداد رزرواسیون و رسید دریافت 1000 پوند.

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت خرید املاک در قبرس و ترکیه با مشاورین ما مشورت کنید.